HAKKIMIZDA

Demirhan Katlanır Cam Balkon

DMR İLE HAYALİNİZDEKİ CAM BALKONA KAVUŞMAK ÇOK KOLAY
2010 YILINDAN BU YANA SİZİN İÇİN CAM BALKON YAPIYORUZ…

Sakarya Katlanır Cam Balkon

Demirhan Katlanır Cam Balkon

Firmamız 2010 yılından itibaren deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla KATLANIR CAM söktörüne adım atarak hizmetlerinin arasında birçok başarılı çalışmaya imzasını atmış, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterisine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur. Satış, imalat ve montaj süreçlerinde toplam kalite yönetimi ilkesini benimsemiş ve bu süreçlerdeki titiz çalışmaları sayesinde müşterileri tarafından beğeni toplamıştır.
Amacımız cam balkon sektöründeki eksikleri görmek ve cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmektir. Müşterilerimizden aldığımız takdirle faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz.
DMR KATLANIR CAM BALKON ilkeleri; kalite,disiplin ve dürüstlük olan bir firmadır.
Firmamız bu zamana kadar yaptığı işlerde;uzman imalat ve montaj ekibi sayesinde siz değerli müşterilerimizden taktir toplamış,saygı kazanmıştır.
Firmamız tecrübeli personeli sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.