Demirhan Katlanır Cam

Alüminyum KorkulukSAKARYA ALÜMİNYUM KORKULUK


Alüminyum korkuluk apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en önemli sebebi kurulumunun hızlı olması ve fiyat bakımından çok uygun olmasıdır. Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Alüminyum küpeşte sistemleri ara kayıtlı ve camlı olarak kullanılabilir. Birçok farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.

Alüminyum Korkuluk Küpeşte Sistemleri

Alüminyum küpeşte günümüzde en çok tercih edilen merdiven korkuluğu modellerinden biridir. Gerek fiyatı gerekse de estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok tercih edilme sebeplerindendir.

Alüminyum Korkuluk Küpeşte Modelleri

Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatlarının bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir.

Alüminyum Küpeşte Fiyatları

Alüminyum korkulukların en çok tercih edilen modeli yuvarlak boru şeklinde olanıdır. Montajının daha kolay olması, bununla beraber fiyatının da daha düşük olması buna sebep gösterilebilir. Alüminyum korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir. Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.

Alüminyum Korkuluk Özellikleri

Bakım gerektirmez
Çok uygun fiyatlara montajı gerçekleştirilebilir
Birçok modelinin bulunması ve yeni modeller oluşturulabilir olması
Paslanmaz olması
Her türlü yapıya kurulabilmesi
Isıya karşı dayanıklı olması
Her renkte bulunabilmesi
Ahşap, cam ve pleksi gibi ürünlerle uyum içinde kullanılabilmesi.